Çılgın icat: kedi çemberi

10.12.2014 12:13

Şişman bir kediniz mi var? Belki de bir kedi egzersiz çemberi tam ihtiyacınız olan şeydir. Bir Kickstarter kampanyası kediler için egzersiz olanağı sunan bir ürün için şimdiden 345.000 dolar toplamayı başardı bile.

Şişman bir kediniz mi var? Belki de bir kedi egzersiz çemberi tam ihtiyacınız olan şeydir. Bir  Kickstarter kampanyası kediler için egzersiz olanağı sunan bir ürün için şimdiden 345.000 dolar toplamayı başardı bile.

Orjinal kampanyanın toplamayı hedeflediği miktar olan 10.000 Dolara ulaşması sadece yedi saat  sürdü. 'One Fast Cat' isimli ürün ev kedilerine kapalı ortamda, güven içerisinde ihtiyaçları olan egzersizlerini yapma imkanı sunuyor. Sean Farlet tarafından üretilen ve patent bekleyen ürün dört farklı renk seçeneği ve 199 Dolar fiyatıyla ön-siparişe açıldı. Egzersiz çemberinin koşma yüzeyi kapalı hücre köpüğü ile kaplı ve kedilerinizin patisinin cihaza sıkışması engelliyor. Ürün websitesinden yapılan açıklamaya göre geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış, kurulumu oldukça kolay ve kolayca temizlenebiliyor.

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

cok egleniyorlar:))
cok egleniyorlar:)) 3936 kişi izledi