Köpekler için fabrikasında barınak kurdu

14.02.2015 14:01

Köpeklere olan sevgisiyle tanınan bir iş kadını, Çankırı'nın Korgun ilçesinde bulunan fabrikasında 120 sahipsiz köpeğe bakıyor.

Sahipsiz köpekler için Çankırı Korgun ilçesinde, ortağı olduğu fabrikanın büyük bir arazisini barınağa çeviren iş kadını Fatma Leman Özgüler, 120 köpeğin yiyecek, sağlık ve barınma gibi ihtiyaçlarını karşılıyor. Fabrika arazisinin bin metrekaresini barınağa çeviren Özgüler, bu dünya hepimizin diyor.

Çevresindeki insanların bakamadıkları veya yavrulayan köpeklerini fabrikasına getirmeye başladığını belirten Özgüler, elinden geldiğince sahipsiz hayvanlara bakmaya devam edeceğini belirtti. Özgüler, fırsat buldukça köpeklerle kendisinin ilgilendiğini ve köpeklerle arasında özel bir bağı olduğunu ifade etti.

Köpeklerin beslenme, sağlık, konaklama gibi maliyetlerinin olduğunu söyleyen Özgüler, mali durumu iyi olduğu için bir şu ana kadar bir problemle karşılaşmadığını belirtti. Bu dünya hepimizin diyen Özgüler, "Yüce Rabbim onları yarattıysa vardır elbet bir bildiği diye düşünüyorum. Allah’a şükür maddi durumum iyi" şeklinde konuştu.

Kaynak: Milliyet | http://www.milliyet.com.tr/fabrikasinda-120-kopege-bakiyor-cankiri-yerelhaber-613530/

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

kedi kopek huyları:)
kedi kopek huyları:) 3840 kişi izledi