Çağlayan’da zehirlenerek ölen beşinci köpek!

16.05.2015 12:06

Eskişehir Çağlayan Yolu’nda yine köpek zehirlenmesi olayı ile karşılaşıldı. Açıklamaya göre Çağlayan Yolu’nda zehirlenen köpek sayısı 5’e yükseldi.

Eskişehir Çağlayan Yolu’nda yine köpek zehirlenmesi olayı ile karşılaşıldı. Hayvan severlerin iddiasına göre bu olayla birlikte son zamanlarda Çağlayan Yolu’nda zehirlenen köpek sayısı beşe yükseldi.

Nurhan Gökgül ve Metin Çakır isimli hayvan severler yanlarında getirdikleri yemekleri sokak hayvanlarına götürdükleri sırada Çağlayan Yolu birinci kilometrede, iki sokak köpeğini ağzı kanla dolu şekilde ölü olarak buldular.

Hayvan severlerin ihbarı üzerine olay yerine intikal eden jandarma ekipleri olay yerinde inceleme yaptı. Yapılan incelemenin ardından köpekler, Odunpazarı Veteriner ekipleri tarafından kesin ölüm sebeplerinin araştırılması amacıyla götürüldü.

Köpekleri bulan hayvan severler Nurhan Gökgül ve Metin Çakır yaptıkları açıklamada sokak hayvanları için belirli aralıklarla yiyecek getirdiklerini ve bu yaşanan olayın ilk olmadığını belirtti. Gökgül ve Çakır 3 hafta önce de yakın bir bölgede benzer bir olayla karşılaştıklarını belirtirken, şüphelilerin kişilerin bulunması için çağrıda bulundular.

Kaynak: TGRT Haber | http://www.tgrthaber.com.tr/gundem/eskisehir-de-esrarengiz-kopek-olumleri-68397

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

cok egleniyorlar:))
cok egleniyorlar:)) 3857 kişi izledi