Caitlyn'e işkence yapan kişi yakalandı

07.06.2015 10:51

ABD'de geçtiğimiz hafta ağzı sıkıca bantlanmış bir şekilde bulunan köpek Caitlyn'e işkence yapan kişi yakalandı. 41 yaşındaki William Leonard Dodson, beş yıl hapis cezası alabilir.

Amerika'da geöçen hafta ağzı çok sıkı bir şekilde bantlanmış olarak bulunan Caitlyn'in işkencecisi polis tarafından yakalandı. 41 yaşında olan William Leonard Dodson'a 5 yıl hapis cezası verilebilir.

Bantın en az 48 saat boyunca Caitlyn'in ağzında durduğunu belirten veteriner hekimler, bant çıkartıldıktan hemen sonra Caitlyn'in ağzının şişerek olması gerek boyun iki katına çıktığını belirtti. Ayrıca sıvı kaybı yaşayan Caitlyn'e serum veriliyor. 

Dilinde, yanağında ve dudağında oluşan hasarlar için ameliyat olan Caitlyn'in tahmin edilen süreden daha önce iyileşmesi öngörülüyor. Ayrıca veterinerler, Caitlyn’e  basınç odasında bir kür ile lazer tedavisi de uyguluyor.

Caitlyn’e bu vahşi işkenceyi yapan Dodson'ın hayvana işkence ve şiddet suçlamasıyla tutuklandığı açıklandı. Caitlyn'i önceki sahibinden  20 dolara satın aldığını belirten Dodson, Caitlyn havlamaısn diye ağzını bantladığını söyledi. Öteyandan Caitlyn, iyileşme sürecini geçici bir ailenin yanında geçirecek.

Kaynak: Radikal | http://www.radikal.com.tr/dunya/kopege_iskence_yapan_kisi_bulundu-1371664

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

cok egleniyorlar:))
cok egleniyorlar:)) 3665 kişi izledi