Pati dostlarımız için Kalamış'ta etkinlik düzenleniyor

08.07.2015 09:25

Goody, Kadıköy Belediyesi ve sanatçı Nicole Rona sokakta yaşayan sahipsiz hayvanların yararı için önümüzdeki hafta sonu İstanbul, Kalamış'ta bir etkinlik düzenliyor.

Sokakta yaşayan sahipsiz hayvanlar yararına 1 TL ücretinde ‘Dostluk Maması’ kampanyasını başlatan mama markası Goody’nin sponsorluğu; sanatçı ve hayvan hakları koruyucusu Nicole Rona ile Kadıköy Belediyesi'nin katkısıyla  katlımıyla önümüzdeki Cumartesi ve Pazar günü İstanbul, Kalamış Parkı’nda sokakta yaşayan sahipsiz hayvanlar için bir etkinlik düzenlenecek.

Nicole Rona’yla birlikte sürpriz katılımcıların da yer alacağı etkinlikte söyleşilerin ve kermesin yer alacağı etkinlikte ayrıca köpekler için bir eğitim olacak. Eğitimden elde edilecek olan gelir sokakta yaşayan sahipsiz hayvan dostlarımız için kullanılacak.

Etkinlikte, 30 TL ücret karşılığında negatif psikolojik davranış bozukluğu olan köpekler için her iki günde de 16.00 ile 19.00 arası eğitim verilecek. Elde edilen bu gelir de sokakta yaşayan sahipsiz hayvanların yararı için kullanılacak.


CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

alaylılar:)
alaylılar:) 3771 kişi izledi