Terlik fetişi olan kedi komşularının ayakkabısını çalınca yakayı ele verdi

22.08.2015 13:37

Komşularının şikayeti üzerine kamera yerleştirilen kedinin uzun zamandır çevrede eşyaları topladığı ortaya çıktı.


Geçtiğimiz aylarda ayakkabı fetişi olan bir kedinin öyküsünü paylaşmıştık. Oyuncu ve meraklı olan kedilerimizin neler yapacağını veya neler yapabileceğini önceden kestirmek çok zor. Komşuların ayakkabı ve terliklerinin kaybolduğu şikayetiyle sahibi Snorri'den şüphelendi.

Bu Snorri'nin ilk defa yaptığı bir şey değildi. Kendi evlerinde bulunan terlik ve ayakkabılarla oynamak onun en büyük eğlencesiydi. Snorrie zamanla etrafında bulduğu tüm eşyaları toplamaya başlayınca durum gerçekten ciddi bir hal almaya başladı. Komşular ve çevresinde bulunan insanlar gittikçe huzursuz bir hale gelmeye başladı.

Sahibi ise pisi-cam ismi verilen kediler için özel tasarlanmış bir tasma kamerasıyla kedisini takibe aldı. Videoları izlediğinde gerçekten şüphelenmekte halıydı. Akşam olduğunda herkes uyurken kedisi dışarı çıkıp çevrede başta terlik olmak üzere birçok eşyayı toplayarak bunları sakladığı yere götürüyordu.

Yaramaz kedinin sahibi Gabbie bunu fark ettiğinde hemen harekete geçerek el arabası ile eşyaları evine taşıdı. Komşularını tek tek uyararak kayıp eşyalarının onda olabileceğini söyleyerek birçok şeyi dağıtmaya başladı. Ama bu yeterli değildi uzun zamandır iş başında olan yaramaz kedi birçok eşya toplamıştı. Bu şekilde sahiplerini bulamayacağını fark eden Gabbie şimdi bir instagram hesabı açarak eşyaları paylaşmaya başladı. Böylece gerçek sahiplerini bulu iade etmek istiyor.

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

tanrı hata yapmaz!!!
tanrı hata yapmaz!!! 3741 kişi izledi