Merak etme 20 kiloyu geçmeyecek

25.08.2015 16:05

Sevimli yavru bir köpek iken eşine 20 kiloyu bile geçmez diye ikna ettiği köpek şuan 200 kiloya ulaştı.


Bayan Yogi sevimli köpeklerini henüz bir yavruyken almıştı. Kocasının evcil hayvanlarla arası çok iyi değildi. Sevimli köpek ilk eve geldiğinde kocasına küçük bir köpek olduğunu asla 20 kilodan fazlaya çıkmayacağını endişe edecek bir durum olmadığını söyledi. Zamanla sevimli köpeğe alışarak onu seviceğine ikna etmeyi başardı.

Ancak sevimli köpek hızlı büyüyen ve büyük köpek cinsleri arasında yer almaktaydı. Bayan Yogi'nin kocası " Sevimli yavru köpek ilk geldiğinde 1 kilo civarındaydı. Oldukça sevimli bir köpekti zaman içerisinde alışmaya başladım. Gün geçtikçe büyüyeceğini biliyordum ancak şuan ki duruma geleceğini asla tahmin etmemiştim." dedi.

Sevimli yavru köpek zaman geçtikçe 1 büyümeye devam etti. İştahı yerinde ve hızla kilo alarak büyümeye devam ediyordu. Şimdi ise 200 kilogram ağırlığına ulaştı. Bayan Yogi, başlangıçta büyük bir köpek cinsi olduğunu biliyordu ancak eşini ikna etmek ufak bir yalan söylemek zorunda kalmıştı. Şimdi hala birlikteler ve eşi zamanla sevimli köpeğe alıştı.

Büyük ve yetişkin köpeğin en büyük sorunu ise haftada 60 dolarlık köpek maması tüketmesi, aile sadece köpeklerinin beslenmesi için aylık büyük bir pay ayırmak zorunda kalıyor...

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

kedi egitilir mi? :)
kedi egitilir mi? :) 3541 kişi izledi