Yılın en iyi partisi

27.08.2015 16:09

Evcil köpekler için özel olarak hazırlanmış olan Barkfest büyük ilgi çekti.

 Büyük katılım oranı ve düzenlenen eğlencelerle yılın partisi olma ünvanını elde eden Barkfest 2015'e çok sayıda kişi köpekleriyle beraber katıldı. Özel zıplama havuzları, eğlence parkurları ve hotdog yeme yarışması düzenlendi. Ulusal köpek günün hemen ardından düzenlenen organizasyonda sıcaktan bunalmış ve stres atmak isteyen birçok kişi katılım sağladı.

Organizasyona katılmanın tek kuralı bir köpek sahibi olmaktı. Müzik, sanat ve yemeğin ön planda tutulduğu Barkfest önümüzdeki yıl yine düzenlenecek gibi duruyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen festivale Brooklyn ev sahipliği yaptı. Önümüzdeki yıl bir başka eyalette düzenlenecek.

Festivalde yer alan özel ressam ve çizerler sahipleri ve köpekleri çizerek güzel hatıralar ortaya çıkartırken, köpekler için hazırlanmış özel parkurda yarışmalar yapılarak en hızlı ve çevik köpekler belirlendi. Güzellik yarışmaları yapıldı. Köpekler ön planda olsalar da sahipleri unutulmadı. Özel yemek alanları ve havuzlar hazırlandı. Festivalin kapanışındaysa en hızlı sosis yeme yarışması yapıldı. Bu sefer yarışmacılar köpeklerden oluşuyordu...

Festival videosu : https://www.youtube.com/watch?v=_pOisOOWCLE

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

kedi kopek huyları:)
kedi kopek huyları:) 3749 kişi izledi