Hayatını kaybetmeden önce köpeğine yeni yuva aramaya başladı

29.08.2015 16:17

Kanser hastası olan ve 18 aylık ömrü kaldığı söylenilen Shivonie Deokaran köpeğini terk etmedi ama....

 Shivonie Deokaran, yıllardır kanserle mücadele eden iki çocuk sahibi bir anne, ne kadar hastalıkla mücadele ederek yaşama tutunmak istese de 18 aylık gibi bir süresi kaldığı söyleniyor. Şuana kadar gördüğü tedavilerin masraflarını karşılamak için evini, arabasını ve her şeyini kaybetmiş durumda son olarak yıllardır onu hayata bağlayan köpeğinden vazgeçmek zorunda kaldı. Hastalığı nedeniyle işini kaybetmiş olan Shivonie artık aile ve köpeğinin bakım masraflarını karşılayamayınca onu bir barınağa teslim etmeyi düşündü.

Çevresindeki insanlar ise ailesi ve köpeği ile bir arada kalması gerektiğini düşünüyordu. Şansız kadını yaşama bağlayan ve neşelendiren sadece ailesi ve köpekleri kalmıştı. Shivonie'un köpeği için yeni bir yuva aramaya başlaması zor bir hayata sahip kadının hikayesinin ortaya çıkması sağladı. Yaşadıklarından dolayı ve masrafları karşılayamaz durumda olduğu için köpeğime yeni bir yuva arıyorum demesi binlerce hayvan severi ve yardım kuruluşlarını harekete geçirdi.

Shivonie'ın zor hayatının duyulması ile birçok yardım kampanyası başlatıldı. Kemoterapi gören kadın kendi masraflarını dahi karşılayamaz duruma gelmişti. Ancak duyarlı davranan insanlar sayesinde ihtiyacı olan bağış kısa sürede toplandı. Şimdi kalabilecekleri bir ev, köpeğine bakabilecek destek ve kendi tedavilerine devam edebileceği bir yardım hazırlandı...

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

hepsi birbirinden güzel..
hepsi birbirinden güzel.. 3620 kişi izledi