İnanılmaz Değişim

30.08.2015 13:53

İlk bulunduğunda şiddetli uyuz, solucan ve bir kulak enfeksiyonu hastalıkları olan köpek inançla yeniden eski sağlığına kavuştu.

 Augustus, muhteşem değişimiyle inancın ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Gerçekten çok özel bir köpek hikayesiyle insanlara büyük bir ders ve mesaj veriyor. İlk bulunduğunda şiddetli uyuz, solucan ve bir kulak enfeksiyonu hastalıkları vardı. Uyutulması önerildi ancak onu bulan kişiler hiçbir şey için geç olmadığını belirterek yeniden sağlıklı bir köpek haline geleceğine inandı. Hastalıkların teşhisi ve tedavilerin uygulanmasıyla büyük değişim başladı.

Cilt hastalığı ve kuduz nedeniyle tüm tüylerini kaybetmişti. Kalanlar ise çok sağlıksızdı. Öncelikle tüm vücudu temizlendi ve mantarlara karşı özel bir tedavi başlatıldı. Bu süreçte diğer hastalıklarını engellemek için ilaç tedavileri uygulandı. Zihinsel sorunlar yaşamaması için sevgi gösterildi. Egzersiz ve yürüyüşler yaptı. Psikolojik sorunların üstesinden gelmesi için sosyalleştirildi.

Çok fazla ağrısı ve acısı olduğu için sürekli ağrı kesiciler kullanmak zorundaydı. Depresyona girmesini engellemek için sürekli onunla ilgilenen insanlar vardı. Fiziksel ve ruhsal tüm ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışmalar aralıksız ve eksiksiz devam ettirildi.

Aldığı yardımlar ve onun yaşama bağlı kalmasıyla neredeyse mucize yaşandı. Tedavilere hızla cevap vererek iyileşmeye başladı. Acıları gün geçtikçe azalıyordu. Yeni tüyleri çıkmaya başladı. Zihinsel sorunların üstesinde geldi. Şimdi sağlığına yeniden kavuşmuş akıllı bir köpek haline geldi.

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

kedi kopek huyları:)
kedi kopek huyları:) 3749 kişi izledi