Kedi kolonisine sahip adamın en yakın dostu kayboldu

05.09.2015 15:00

Kedi-insan ilişkisi denildiğinde büyük bir kitle tarafından tanınan Al Chernoff 'ın en yakın dostu kayboldu

Al Chernoff, kedi ve adam ilişkisi konusunda popüler olmuş bir kişiydi. Daha önce terk edilmiş bir kediyi sahiplenerek mükemmel bir ilişki kurmuştu. Rehabilite tedavisine büyük bir destek vermiş olan kedisi onun hayatında büyük bir öneme sahipti. İkili kısa sürede bir birinin yaşam merkezi haline gelmişti. Kedisi için tek isteği güvenli ve sağlıklı bir alana sahip olmasıydı.

Chernoof'un kedilere olan ilgisi ve sevgisi kısa sürede büyümeye devam etti. Sevimli dostunun yanı sıra sokakta yaşamak zorunda kalan tüm kedilere destek olmaya başladı. Yaşadığı evin arazisinde çok geçmeden bir kedi kolonisi oluştu. Onun sıcaklığını ve yardım severliğini gören kediler çevresinde yaşamaya başladı. Şuan arazisinde onlarca kedi bulunuyor.

İstediği tek şey ise insanların gelerek bu canlıları görmesi ve mümkünse onlara evlerini açması. Kedilerin insanlara kazandırdığı sorumluluk ve mutluluk duysunu herkesin yaşamasını gerektiğini ifade ediyor. Kedilerle çok mutlu olan bu adam ise geçtiğimiz günlerde büyük bir kabus yaşadığını anlatıyor ve yardım istiyor. Sahip olduğu ilk kedisi ve evinde yaşayan dostu kayıp oldu.

Çevrede büyük bir arama başladı ancak bir sonuç elde etmeyi başaramadılar. Tüm direklere ilanlar asıldı. Onun isteği internettende kedisinin tanınarak insanların yardım etmesi ve sevimli dostuna bir an önce kavuşmak.

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

Tembel kedi su içiyor
Tembel kedi su içiyor 3568 kişi izledi