Köpeğin Yeni Doğan Bebeğe Beklenmedik Tepkisi

08.09.2015 17:35

Charlie, yeni bir kardeşi olacağı için pek mutlu görünmüyor

Biz kedileri kıskanç bilirdik… Eve gelecek olan yeni bebeğin, bir köpek için bu denli bir strese sebep olabileceği herhalde kimsenin aklına gelmezdi. Videoda, aile yakınlarından biri olan kadın, evin köpeği Charlie’ye yeni bir kız kardeşi olacağının haberini veriyor. Bunu duyan Charlie ilk önce çok da umursamamış gibi görünse de videonun devamında Charlie’nin o anki duyguları daha iyi anlaşılıyor.

Köpeğe bebeğin battaniyesini ve başlığını koklatmak için uzatan kadın “Bak bunlar yeni kardeşinin eşyaları” diyor. Charlie koklamak için burnunu uzatıyor ve üzerinde hala bebeğin kokusu bulunan eşyaları dikkatlice kokluyor. Koklama işi bittikten sonra kadın tekrar ”İşte bu yeni kardeşin”  diyor ve Charlie’nin merakla ne tepki vereceğini bekliyor.

Yeni bir bebeğin eve geleceğini duyurmak haber kime veriliyor olursa olsun heyecan yaratan bir olaydır. Bu haber bir köpeğe veriliyor olsa bile mutlu ve sevinçli bir tepkinin alınması beklenir fakat cevap bu sefer beklenildiği gibi olmuyor. Haberi duyan Charlie (ya sevinçten ya da üzüntüden, bilmiyoruz) o anda istifra ediyor. Hislerini çok açık ve net bir şekilde ortaya koyan Charlie, bu umulmadık tepki karşısında herkesi şaşırtıyor.

Yeni bir bebek, köpek de dahil olmak üzere, evdeki herkes için başlarda stres kaynağı olabilir. Charlie ve bebeğin şuandaki durumlarını bilmiyoruz. Yine de aileye ve de Charlie’ye, heyecanla başlayan hayatlarının bu yeni döneminde mutluluklar diliyoruz…

https://www.youtube.com/watch?v=_gwg7okyltw 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

Tembel kedi su içiyor
Tembel kedi su içiyor 3801 kişi izledi