Arabaların Altında Geçen Hayat

10.09.2015 15:18

Evsiz ve de hasta olan köpek gönüllüler tarafından kurtarıldı

Evsiz bir köpek, sokaklarda bir başına dolaşıp, arabaların altında kimsenin onu fark etmemesini umarak 7 aydır yaşam mücadelesi veriyordu, ta ki birileri durumu fark edip onu bu hayattan kurtarmaya karar verene dek.
Los Angeles’da faaliyet gösteren ve evsiz hayvanlara yardım etmeyi amaç edinmiş Hope For Paws kuruluşuna geçtiğimiz günlerde, aylardır bir otoparkta, arabaların altında saklanarak yaşamaya çalışan bir köpekle ilgili telefon gelir. Gelen telefon üzerine görevliler harekete geçer ve köpeği aramaya başlarlar. Köpeği otoparkta yine bir otomobilin altında saklanmaya çalışırken bulurlar. Köpeği her ne kadar kurtarmaya çalışsalar da köpek arabanın altından çıkmamakta ısrar eder fakat nihayet görevliler onu yiyecek vererek kandırmayı başarırlar. Tam köpeği yakalayıp götüreceklerken zavallı hayvan bir anda korkup panikler ve bildiği tek güvenli yer olan arabaların altına geri döner.
Sonunda boynuna bir ip atılarak yakalanan hayvan, bu sefer daha da korkup panikleyip havlamaya başlar fakat artık güvenli ellerdedir. Görevliler başını okşayarak sonunda onu sakinleştirmeyi başarır ve birlikte tedavi olacağı hastaneye doğru yola koyulurlar. Sevimli köpeğe Aaron adı verilir…
Tedavi edilmeye başlanan Aaron aylardır vücudundaki uyuz ve pirelerle yaşam savaşı veriyormuş. İyileşmesinin ardından tamamen farklı ve mutlu bir köpeğe dönüşen Aaron şuan barınakta keyifli vakitler geçirerek bir yandan da ömürlük yuvasını arıyor. Bakıcılarına karşı hissettiği güven gözlerinden okunan köpek, artık o otoparka ve arabaların altına geri dönmeyeceğini biliyor. Darısı tüm evsiz köpeklerin başına diyoruz… Tebrikler Aaron!
https://www.youtube.com/watch?v=QaNMmtticWE
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

kedi egitilir mi? :)
kedi egitilir mi? :) 3459 kişi izledi