Dünyanın En Centilmen Atı

10.09.2015 15:22

Kim demiş hayvanlar aşktan anlamaz diye?

Bazı insanların ömrü gerçek aşk nedir bilmeden geçip gidiyor. Fakat izleyeceğiniz bu video sayesinde siz o insanlardan biri olmaktan kurtulacaksınız. Emininiz ki, görüntülerdeki centilmen at, birçok kadına “Kaldı mı ki böyle erkekler?” dedirtecek.
Geçtiğimiz günlerde Youtube’da yayınlanan bir video gerçek aşkı gözler önüne serdi. Kız arkadaşı için ağzıyla saman getiren centilmen at izleyenlerin takdirini kazandı. Erkek atın, ağzıyla taşıdığı samanı dörtnala koşarak kız arkadaşına getirip, onun önüne koymasının ardından birlikte koklaşarak yemeye başladılar. Kadınların kalbine giden yolun da aslında mideden geçtiği öğrenilmiş oldu.
Çoğu insan tarafından, aşktan ve sevgiden bi’ haber olduğunu düşünülen hayvanlar bu sevgi dolu davranışlarıyla bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Zaten sevgi dediğimiz şey karşı konulamaz bir şekilde bir başkasını mutlu etmek istemek değil midir?
Aşağıdaki videoyu izleyerek siz de bu romantik ana şahitlik edebilirsiniz. En güzel kısmını kaçırmamak için sonuna kadar izlemeyi unutmayın.
https://www.youtube.com/watch?v=sA1M-cS4YFU
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

cok egleniyorlar:))
cok egleniyorlar:)) 3823 kişi izledi