Kedisinin Ölümüne Sebep Olan Kadının Yargılanması İsteniyor

17.09.2015 10:00

Sahibi tarafından boyanan yavru kedinin ölmüş olduğu iddia ediliyor.

Rus yazar, aktris ve sıra dışı saç tasarımcısı Elena Lenina’nın, kedisinin tüylerini saç boyasıyla neon pembeye boyayarak, önce zehirlenmesine daha sonra ölmesine sebebiyet vermiş olduğu iddia ediliyor. Hayvan severlerden çok sert tepkiler alan kadın, protestoların hedefi haline gelmiş durumda.
Kedisinin tüylerini kendisinin boyamadığını, bu işi yanında çalışan bir kişinin yapmış olduğunu söyleyen yazar, kedinin hala hayatta olduğunu iddia etmeye devam ediyor. Elena Lenina’nın, kedinin hala hayatta olduğunu kanıtlamak adına, sosyal medya üzerinden hayvanın pembeye boyanmış haldeki fotoğraflarını paylaşması tepkilerin daha da büyümesine sebep oluyor. Bir veterinerin, boyanın kedi tüyü için yararlı olduğunu söylediğini, kendisinin de buna inanarak boyanmasına izin vermiş olduğunu iddia eden kadına karşı gösterilen tepkiler azalacak gibi görünmüyor.
Eğer siz de Elena Lenina’nın bu sözleri ve umursamazlığı karşısında öfkelenmemeyi başaramıyorsanız bu konuda kesinlikle yalnız değilsiniz. Hayvan haklarını savunucusu avukatlar kadının açıklamalarının tamamen yalandan ibaret olduğunu savunuyor. Konuyla ilgili yazılan köşe yazılanda ise yazarlar kadının bu davranışını son derece ‘kalpsizce ve aptalca’ bir davranış olarak adlandırıp, yetkilileri olayın iç yüzünü araştırmaya davet ediyor.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

cok egleniyorlar:))
cok egleniyorlar:)) 3886 kişi izledi