Kedi Maması Çalan Rakunun Yaptıkları Bununla Da Bitmiyor

18.09.2015 13:00

Komşu komşunun külüne muhtaçtır diye boşuna söylememişler

Rocksy isimli rakun diğer yediklerinden bıkmış olacak ki civardaki bir evin kedisinin mamalarını yemeye başlamış. O gün bugündür zavallı kedinin mamasını aşıran rakun, hırsızlık yapmakla da kalmayıp mama tabağını boş bulunca tekrar doldurulması için elinden geleni yapıyor.
Youtube’da yayınlanan videoda Rocksy isimli rakunun mama verilmesini istediği evin camına sürekli olarak vurduğu görülüyor. Kendi patileriyle camı tıklatmayı beceremeyen rakun, avuçlarının arasına aldığı bir taş parçasını sürekli olarak cama sürterek ev sahibinin onu fark etmesini sağlıyor. Görüntüleri kaydeden kadın “Sürekli kedinin mamasını çalıyor, mama kabını boş görünce de eline aldığı taşla cama vurarak tekrar mama doldurmamı istiyor” diyor.
Sevimliliği ve kedi mamasına olan düşkünlüğüyle herkesi gülümseten rakunun yıllardır evin bahçesini, ev sahipleriyle birlikte paylaştığı söyleniyor. İstediğini alamadığı takdirde saatlerce cama vurmaya devam eden rakunun yeni doğum yapmasından ötürü yiyeceğe her zamankinden daha fazla ihtiyacının olduğu düşünülüyor. Her ne kadar ev sahibi “Onu gerçekten çok seviyorum. Rocksy hayatımda gördüğüm en eğlenceli hayvan” dese de, evin kedisinin bu durumdan pek memnun olmadığını tahmin ediyoruz.

https://www.youtube.com/watch?t=46&v=Bl-QY84hojs

Hırsız rakunlara bir örnek daha

https://www.youtube.com/watch?v=VuQjiWvVRE0

 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

Tembel kedi su içiyor
Tembel kedi su içiyor 3654 kişi izledi