Köpek Yavrularını Öldürmek İsteyen Adam Hastanelik Oldu

24.09.2015 13:30

Eden bulur diye boşuna söylememişler

Amerika’nın Florida eyaletinde akıl alamayacak kötülükte, insanlık dışı bir olay yaşandı. Birlikte yaşadığı 7 çoban köpeği kırması yavruya bir başka yuva bulmak isteyen fakat bu isteğini gerçekleştiremeyen bir adam yavrulardan kendi yöntemleriyle kurtulmak istedi. Bu isteği de ters tepen adam hayatında unutamayacağı bir ders almış oldu.
Sorumluluğunu almak istemediği yavruları bir barınağa emanet etmek ya da sahiplendirmek yerine onların kafalarına ateş ederek öldürmeye çalışan adam yavrulardan birinin silahı ateşlemesiyle kendine vurdu.
37 yaşındaki Jerry Allen Bradford o sırada yavrulardan iki tanesini kucağında tutmaktaydı. Tam ikisini de başından vurmak üzereydi ki yavrulardan biri, adamın elinde tuttuğu tabancanın tetiğini çekerek adamı bileğinden vurup, yaraladı. Bradford’un şuanda yerel bir hastanede tedavi edilmekte olduğu söyleniyor. Yavrulardan 3 tanesi ise adamın arka bahçesine gömülü olarak bulundu. Yetkililer adamın tutuklanması için soruşturmanın başlatılmış olduğunu açıkladı.
Sağ kalan diğer 4 kardeş yavrunun ise şuan gayet sağlıklı olduğu söyleniyor. Escambia County Animal Control isimli merkezde yeni yuvalarına kavuşmayı bekleyen yavruların bir daha hayatları boyunca böyle bir insanla karşılaşmayacaklarını ümit ediyoruz.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

komik aile:)
komik aile:) 3859 kişi izledi