Domuzun Sahil Keyfi İzleyenleri Gülümsetti

29.09.2015 13:00

Ziggy isimli domuz denizi görünce adeta dans ediyor

Bu mutlu domuzcuğun önceki hayatında bir balık olduğundan hiç şüphemiz yok. Aksi halde başka türlü bu deniz tutkusunu açıklayamazdık.
Hayvanların da insanlar gibi yaşamayı sevdiklerini ve yaşadıkları her anın tadını çıkartmaya çalıştıklarını artık birçoğumuz biliyoruz. Çoğu hayvan içinde bulundukları zor koşullar yüzünden ya da insanların bilinçsizliği ve umursamazlığı dolayısıyla pek neşeli bir hayat geçiremese de, temennimiz bütün minik dostların bu domuzun yaptığı gibi hayatlarını neşe içinde geçirebilmesi.
Ziggy isimli bu domuz Amerika’daki Virgin Adalarından büyümüş. Bu sebepten olacak ki deniz kenarında yapılan yürüyüşlere pek de yabancı değil. Fakat ne kadar denizin sesine alışık olunursa olunsun, sahile gitmek her zaman için hem insanlar, hem de hayvanlar için müthiş bir eğlence kaynağı olmuştur. Ziggy için de bu aktivitenin verdiği heyecan domuzun denizi gördüğü andaki sevincinden rahatlıkla anlaşılabiliyor. Dalgalara doğru küçük adımlarla yürümeye başlayan domuz denize yaklaştıkça heyecanla kuyruğunu sallamaya başlıyor.
Ziggy’nin denize ulaşmasıyla kendini sulara bırakması bir oluyor. Bir süre suyun içinde dansa benzer hareketler sergileyen domuz, adeta bir evcil köpek gibi deniz kenarında oynamaya başlıyor. Fakat denizin suyu Ziggy’nin tahmininden daha soğuk olacak ki, deniz sefası istediğinden daha kısa sürüyor. Sevimli bir çocuk gibi sahibine koşan domuzcuk, günü bu güzel oyunla bitirmiş olmanın sevinciyle evine geri dönüyor.
Tüm hayvanların bu güzel dakikalar tadında bir yaşam sürebilmesini bütün kalbimizle diliyoruz.
https://www.youtube.com/watch?t=52&v=fEIq1rz12Vg
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

komik aile:)
komik aile:) 3644 kişi izledi