Kuyuda Mahsur Kalan Domuz Kurtarıldı

30.09.2015 12:00

Tam ümidini kaybetmişti ki hayvan severler tarafından tekrar hayata döndürüldü

Kuyunun içine düşen ve bir süre yosunlarla ve içki şişeleriyle dolu kuyuda mahsur kalan genç domuz hayvan seveler tarafından kurtarıldı. Bulanık ve kirli suyun içinde kafasını güçlükle yukarda tutmaya çalışan domuzcuk insanlar tarafında fark edilemeseydi bugün yaşamıyor olacaktı.
Hindistan’daki Animal Aid Unlimited isimli kuruluşta görevli çalışanlar domuzun yanına vardıklarında, talihsiz hayvan bitkinlikten suyun içine doğru batmaya başlamıştı bile. Ellerini çabuk tutmaları gerektiğini anlayan görevliler hemen kurtarma çalışmalarına başladı.
Facebook sayfalarından konuya ilgili bir paylaşımda bulunan kurtarma merkezinin çalışanları “Tahminlerimize göre bir buçuk saattir suyun içinde kurtarılmayı bekliyordu. Tam ona ulaştığımız sırada kendisini artık bırakmaya başlamıştı.” diye yazdı
Yayınlanan videoda ekipten bir kişinin, bir halat yardımıyla küçük domuzu bulunduğu kuyunun içine doğru sarkıtıldığı görülüyor. Domuza ulaşan kişi hiç tereddüt etmeden suyun içine girip domuzu yakalamayı başarıyor. Güvenli bir şekilde arkadaşları tarafından yukarı çekilen adam ve domuzcuk bu talihsiz günün ardından tedavi edilmek için barınağa doğru yola çıkıyorlar.
Domuzcuğun yayınlanan son fotoğrafında barınakta emin ellerde, sağlıklı ve mutlu olduğu görülüyor.
https://www.youtube.com/watch?t=130&v=OGh_1cBX5Zw
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

kedi kopek huyları:)
kedi kopek huyları:) 3935 kişi izledi