Yeni Doğan Penguene Olabilecek En Sevimli İsim Verildi

07.10.2015 17:24

İsim koyma görevi oyuncu Anna Faris ve Chris Pratt'in oğlu Jack'e verildi

Amerika’nın Seattle eyaletinde bulunan Woodland Park Zoo isimli hayvanat bahçesi yetkilileri, yeni doğan penguene isim verilmesi için ilginç bir yol seçti. Ünlü oyuncu çift Chris Pratt ve eşi Anna Faris’in oğlundan yeni penguenlerine isim vermesini isteyen hayvanat bahçesi yetkilileri muhtemelen böyle bir isimle karşılaşacaklarını düşünmüyorlardı. Bebek penguene verdikleri ismi Youtube üzerinden yayınlanan bir videoyla duyuran aile, bir penguene verilebilecek en güzel isimi seçmiş olmalılar.
Yayınlanan videoda ailenin hep birlikte kendilerine ait verandalarında toplanıp ismi duyurdukları görülüyor. Oğulları Jack heyecanlı bir şekilde yeni doğan penguenin isminin "Eeeeaagglleee The Penguiiiiinn" olduğunu haykırıyor. Evet, penguenin ismi artık Türkçede ‘Kartal’ anlamına gelen ‘Eagle’. Jack’in annesi oyuncu Anna Faris açıklamalarına göre penguene bu ismin verilmiş olmasının çok da sevimli bir sebebi var. Anna Faris ve oyuncu eşi Chris Pratt son yıllarda kartal nüfusunun ikiye katlanmış olduğu Washington eyaletinde büyümüş. Küçük Jack’in Anne ve babası adına romantik sayılabilecek bir isim seçtiği ve bu özel görevi onlara armağan etmiş olduğu düşünülüyor.
Haberi duyan Amerikalılar hayvanat bahçesi yetkililerini yeni doğan penguen konusunda uyardı. İsminin heybetine kapılan penguenin ilerde sınırlarını zorlayabileceği hatta bir gün uçmayı bile başarabileceği şimdiden espri konusu olmuş durumda.
https://www.youtube.com/watch?t=27&v=gxnKjeWuZVI
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

siz nasıl kalkıyorsunuz?:)
siz nasıl kalkıyorsunuz?:) 4014 kişi izledi