Lil BUB'ın Albümü Çıktı

08.10.2015 14:55

İlk albümünü çıkaran Lil BUB'ın dünya çapında ses getireceği düşünülüyor

İnanılması zor ama Lil BUB isimli bu kedi müzik dünyasına hiç ama hiç yabancı değil. Meow The Jewels isimli albüme konuk olan ve Andrew W.K. isimli sanatçıyla birlikte çalışan ünlü kedinin sahibi Mike Bridavsky ise, bir ses mühendisi. Hal böyle olunca Lil BUB’ın da albüm çıkarıyor olması çok da enteresan değil aslında. 4 Ekimde piyasa sürülmüş olan albümün adı ise ‘Science&Magic’
Albümün tanıtım bölümünde ise sanatçı Andrew W.K.’in sözlerine yer verilmiş. Sevilen sanatçı albüm hakkında “Albümdeki şarkıların Lil BUB’ın bu evrendeki serüveni hakkında olduğunu, dahası, albümün bizzat evrenin sountrack’i olduğunu söyleyebilirim. Lil BUB’ın şefkatli ve sevgi dolu varlığı sayesinde kendinizi hayal gücünüzün sınırlarının ötesinde bir diyarda hissedip, müziğin büyüleyici etkisiyle sıra dışı bir yolculuğa çıkmış olduğunuzu hissedeceksiniz.” yazdı.
Haberi duyan herkes Lil BUB’ın sıra dışı müziğini dinlemek için sabırsızlanıyor. Albüm gelirinin %25’inin ise yardıma ihtiyacı olan hayvanların tedavisinde ve beslenmesinde harcanacağı açıklandı.
https://www.youtube.com/watch?v=PN1ZGtwso2k
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

alaylılar:)
alaylılar:) 3682 kişi izledi