"Canım Ailem"

17.10.2015 16:17

Yavru kedi ve 6 gelincik ağabeyin birbirlerine olan sevgisi görenleri şaşırtıyor...

Komari’nin kurtarılıp, hayata tekrar döndürülmesinin ardından artık ihtiyacı olan tek şey sıcak bir yuva ve onu sevip kollayan bir aileydi. Komari’nin şansı yaver gitti ve ikisine de kavuştu. Hatta Komari bir aile ve bir yuvanın yanı sıra bir anda 6 tane de kardeş sahibi olmuştu.

Komari kurtarıldığında yalnızca 5 haftalıktı. Açlık ve hastalıktan bitap düşmüş olduğunu görenler, Komarinin bir an evvel bu durumundan kurtarılması gerektiğini biliyordu. Çaresiz durumdaki kediye yardım elini uzatan iyi kalpli insanlar, onu beraberlerinde evlerine götürdüler. Fakat Komari, onu evde heyecanla bekleyen 6 gelincik kardeşinin olduğunu henüz bilmiyordu.

Şükür ki korkulan olmadı…

Komari’nin yeni ailesi onu iyileştirmeye ve hayata döndürmeye çalışırken, 6 gelincik ağabey de bu süreçte Komari’nin yanında olup bir an olsun manevi desteklerini ondan esirgemediler. Her geçen gün daha sağlıklı bir hale gelen Komari ise kısa süre içinde ağabeylerine alışıp bu sevimli grubun bir parçası oldu.

Şuanda evlerinde mutlu ve huzurlu bir hayat süren bu 7 kardeş, her gün oyunlar oynayarak doya doya birlikteliklerinin keyfini çıkartıyor. Komari ise her ne kadar büyüyüp ağabeylerinin iki katı uzunluğa erişse de, hala evin küçük kızı. Dahası şuan hepsinden büyük olan Komari eskiden ağabeylerinin onu koruduğu gibi, ağabeylerini koruyup, onlara bekçilik ediyor…

Kaynak:

http://blogs.discovery.com/bites-animal-planet/2015/10/rescue-kitten-raised-by-her-six-ferret-brothers.html
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

Tembel kedi su içiyor
Tembel kedi su içiyor 3775 kişi izledi