Onları Ölüm Bile Ayıramadı

23.10.2015 14:05

Fotoğrafa bakınca gördüklerine inanamadılar

Bazen insanların, hayvan dostlarıyla aralarındaki sevgiyi ve bağı anlatmak için kelimeler yetersiz kalır… Tıpkı Ashley Lang ve köpeği Wagner arasındaki ölümsüz dostluk gibi.

Ashley Lang isimli kadının, Wagner adındaki köpeği yakın zaman önce bu dünyaya gözlerini kapadı. Fakat sahibi ona bir mezar yapmak yerine, küllerini en sevdiği parka savurarak, köpeğinin sonsuza kadar orada mutlu olmasını tercih etti. 12 yıllık dostluklarının ardından köpeğine son kez veda etmeye hazırlanan kadın, bu anı ölümsüzleştirmek istedi. Fakat o anda çektikleri fotoğrafı daha sonradan inceleyen kadın ve arkadaşı, fotoğrafta bir tuhaflık olduğunu fark ettiler.

Fotoğrafta Ashley Lang’in yanında, adeta oyun oynuyormuşçasına havaya zıplayan bir köpek silueti görülmekteydi. CBS kanalına açıklama yapan kadın, bunun köpeğinin ona son kez veda etme şekli olduğunu düşündüklerini anlattı.

“Fotoğrafta görülen şey gerçekten inanılmaz. Fotoğrafı gören tüm insanlar onun gerçek bir melek olduğunu söylüyor.” diyen Ashley Lang, bu aralar Wagner ile geçirdiği güzel hatıraları düşünerek teselli bulmaya çalışıyor. Çekilmiş bu ilginç fotoğraf ise, bazı hayvanları insan dostlarından, ölümün bile ayıramayacak olduğunu bizlere gösteriyor.

Kaynak:

http://chicago.cbslocal.com/2015/10/20/view-image-of-angel-dog/?utm_medium=projx&utm_source=projx_latest&utm_campaign=projx_latest-stories_vph-news

 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

kedi kopek huyları:)
kedi kopek huyları:) 3722 kişi izledi