Kaybolan Yavrularının Peşine Düştü

27.10.2015 14:00

Anne kedinin bebeklerine olan bağlılığı herkesi şaşırttı...

Yeni Zelanda, Whangarei’de bulunan Mill Road Veteriner Kliniği çalışanları, geçtiğimiz hafta kliniğe vardıklarında kendilerini şaşırtan bir sürprizle karşılaştılar. O gün kapının önünde bir kutunun içerisine konulmuş, 3 haftalık oldukları tahmin edilen kedi yavruları, yalvaran gözlerle kendilerine bakmaktaydı.

Yavruları sokakta bırakmaya kıyamayan klinik çalışanları bakımlarını yapmak ve beslemek için onları içeri aldı. Fakat ertesi gün bu ziyaretçilere bir yenisi daha eklendi. Bu sefer gelen, yavrularının peşini bırakmayıp, izlerini süren ve yürüdüğü onca yolun sonunda nihayet onları bulan anne kediydi.

Çalışanlar ilk önce olan biteni anlamamış olsalar da, zaman geçtikçe kapının önünde ısrarla bekleyen ve içeri girmek için sürekli bir fırsat kovalayan bu kedinin, yavruların annesi olduğundan şüphelenmeye başladılar. Kediyi içeri almalarının ardından yavrularla annenin kavuşma anı, onların gerçekten bir aile olduğunu açık bir şekilde herkese kanıtladı.

Yavruların annelerinden ayrılmalarını istemeyen klinik çalışanları şu anda tüm aileye kapılarını açmış durumda. Bir günlük üzücü bir ayrılığın ardından yeniden kavuşan anne ve yavrular ise sağlıklı ve mutlu. Hayattan bundan sonraki tek beklentileri ise kendilerini sevecek ve ömür boyu kollayacak sıcak bir yuva…

Kaynak:

http://blogs.discovery.com/bites-animal-planet/2015/10/devoted-mama-cat-tracks-down-her-missing-kittens.html
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

siz nasıl kalkıyorsunuz?:)
siz nasıl kalkıyorsunuz?:) 3927 kişi izledi