Minik Kızın Atıyla Karda Yürüyüşü...

31.10.2015 15:12

Cinnamon’un küçük dostuna göstermiş olduğu sabır ve nezaket izleyenlerin takdirini kazanmasını sağladı

Buna benzer haberlerde genel olarak köpeklerin çocuklarla ne kadar iyi anlaştığına, onlara karşı her zaman ne kadar sabırlı ve anlayışlı olduklarına şahit oluruz. Peki ya insanların en yakın dostlarından biri olan atlar?

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir video, köpekler kadar atların da küçük çocuklarla ne denli iyi anlaşabiliyor olduklarını gözler önüne serdi. Videodaki minik kız, yakın arkadaşı olan Cinnamon isimli atla, o gün eve dönüş yolunda güzel bir yürüyüş gerçekleştirdi. İzleyenlerin neredeyse tümü koskoca bir atın küçük bir kızın peşinden gitmeyecek olduğunu düşünüyordu ki, Cinnamon isimli at herkesi şaşırtarak küçük bir çocuğa nasıl yaklaşılması gerektiğini tüm izleyenlere gösterdi.

Cinnamon’un minik dostuna karşı göstermiş olduğu sabır ve nezaket izleyenlerin takdirini kazanmasını sağladı. Zaman zaman insanlar bile çocuklara karşı bu kadar sabırlı değilken, Cinnamon küçük kızı düşünerek yavaş adımlarla ilerliyor, dizginini yere düşürünce bile alması için onu bekliyordu. Küçük kızın atı kontrol ettiğini düşündüğü sıradaysa, aslında çocuğu koruyan ve ona yol gösteren yolun başından beri Cinnamon’dı…

https://www.facebook.com/RantPets/videos/573544669450540/
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

hepsi birbirinden güzel..
hepsi birbirinden güzel.. 3826 kişi izledi