Osiris Ve Riff Ratt'in İnanılması Güç Dostluğu

08.11.2015 18:43

Küçük dostuna bir tek o sahip çıkıyor...

Tam “Farklı türlerden hayvanları arasında gelişen dostluklara alıştık, bizi artık hiçbir şey şaşırtamaz derken”, fikrimizi değiştirecek ve bizi yeniden şaşırtmayı başaracak bir başka görüntüyle daha karşılaşıyoruz. Bir köpek ve bir fare arasındaki sevgiye şahit olduktan sonra, bundan daha enteresan bir şey karşımıza çıkar mı bilemiyoruz, ama bildiğimiz tek bir şey var, o da hayvanların gerçekten de sevmek ve sevilmek konusunda hiçbir zaman sınır tanımadığını…

Riff Ratt isimli bu minik fare bir başkası için, gördüğünde çığlık atılacak kadar korkutucu bir baş belası olabilir, fakat Osiris isimli köpek için, bu dünyada bir canlının sahip olabileceği en güzel dost.

3 yaşında bir Hollanda Çoban Köpeği olan Osiris ve en yakın dostu 10 aylık sevimli fare Riff Ratt’in, Youtube isimli internet sitesinde kendilerine ait bir kanalları dahi var. Oynadıkları oyunları ya da günlük rutinlerini bu kanalda yayınlayan ikilinin yalnızca birbirleriyle oynadıkları ve başka kimsenin pek anlam veremediği özel oyunları bile mevcut. Fare dostunu sırtında dolaştıran, onu koklayan ve karnının üzerinde uyutan Osiris, küçük dostuna kimsenin zarar vermesine ise asla izin vermiyor.

Biz de bu ikilinin dostluklarının daim olmasını diliyor ve sizi eğlenceli görüntüleriyle baş başa bırakıyoruz… 

https://www.youtube.com/watch?v=imOW3xrn05Q

Kaynak:

http://blogs.discovery.com/bites-animal-planet/2015/11/dog-and-rat-cant-stop-kissing-each-other.html
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

siz nasıl kalkıyorsunuz?:)
siz nasıl kalkıyorsunuz?:) 4120 kişi izledi