Kaçırılan Yavru Keçinin Annesiyle Kavuşma Anı

14.11.2015 20:28

Sağlık durumu iyi olan yavrunun yalnızca bir hayli acıkmış olduğu görülüyor...

Geçtiğimiz günlerde Arizona’da düzenlenen bir festivalden kaçırılan yavru keçi, 20 saatlik bir aramanın ardından şans eseri bulundu. Kim tarafından ve ne sebeple kaçırılmış olduğu henüz bilinmeyen yavru keçinin annesiyle yeniden buluşma anı, bu sahneye şahit olan tüm insanları mutlu etti.

Yayınlanan görüntülerde yalnızca üç buçuk haftalık ve 2 kg ağırlığında olan bebek keçi GusGus’un, bir ceketin içine saklanarak bile kolaylıkla kaçırılabilecek kadar küçük olduğunu görülüyor. Fakat Arizona güvenlik çalışanları, adeta tüm ülkelere örnek olması gereken bir duyarlılık göstererek GusGus’un kaçırılmış olmasını göz ardı etmiyor ve orada bulunan herkesle seferber olup yavrunun bulunmasını sağlıyor.

Kaçırılan GusGus’un ise şans eseri o sırada köpeğini gezdirmekte olan bir kişi tarafından fark edilip, polise haber vermesiyle kurtarılmış olduğu söyleniyor. Bir hendeğe bırakılmış olan GusGus’un sağlık durumunun iyi olduğu, yalnızca bir hayli acıkmış gözüktüğü belirtiliyor. İşte sevimli yavrunun annesiyle herkesi gülümseten kavuşma anı…

https://www.youtube.com/watch?v=34mHrCoI0u4

Kaynak:

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/northamerica/11978842/GusGus-a-stolen-pigmy-goat-reunited-with-mother.html
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

komik aile:)
komik aile:) 3761 kişi izledi