"Kızlar, o temizlik bitecek!"

25.11.2015 15:28

Yaşadıkları çiftliğin sahibine yardım etmek isteyen tavuklar, eve gizlice girip temizliğe girişti...

Hayvanların, dostlarımız olduklarını elimizden geldiğince her fırsatta hatırlatmaya çalışıyoruz. Fakat bu dostluk yalnızca lafta kalıyor zannedilmesin. Youtube’da yayınlanan bu eğlenceli video, hayvan dostlarımızın gerçekten de her an, her türlü yardım için hazır olduklarını bizlere bir kez daha gösteriyor.

Avustralya’da hobi olarak çiftçilikle uğraşan Catherine Bremner isimli bir kadın, geçtiğimiz günlerde yaşadığı çiftlik evinde büyük bir temizliğe girişti. Bir süreliğine salondan ayrılan ve çamaşır odasında vakit geçiren kadın, içeriden elektrikli süpürge sesi geldiğini fark etti. Evde yalnız olan ve duyduğu ses üzerine ürken kadın hemen salona koştu; fakat gördüğü şey onu korkutmak bir yana dursun, karnına ağrılar girecek kadar güldürmeye yetecek bir manzaraydı.

Çiftlikte yaşayan 4 tavuk, kadının haline üzülmüş olacak ki, eve bir şekilde girmeyi başarıp, elektrikli süpürgeyi çalıştırarak, bir işin ucundan tutmak istemişti. “Bu görüntüleri kaydetmesem olmazdı!” diyen kadın ise The Dodo isimli internet sitesiyle yapmış olduğu röportajda, yardımcı melekleri sayesinde temizliği biraz daha erken bitirmiş olduğu için halinden memnun olduğunu ve tavuklarına bu davranışlarından ötürü minnettar olduğunu söyledi.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=19&v=nX9sBv5_mQM

Kaynak:

http://blogs.discovery.com/bites-animal-planet/2015/11/woman-finds-chicken-riding-around-her-house-on-a-roomba.html
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

kedi egitilir mi? :)
kedi egitilir mi? :) 3386 kişi izledi