Baygın Yatan Sahibinin Yanından Bir Saniye Bile Ayrılmadı

28.11.2015 21:07

Uyuşturucu nedeniyle kendinden geçen sahibinin başından bir an olsun ayrılmayan Pitbull, yardıma gelen sağlık ekiplerini yaklaştırmadı...

Eskişehir’de Pitbull türü bir köpek, aldığı uyuşturucu sebebiyle fenalaştığı düşünülen sahibinin yanına uzun süre boyunca hiç kimseyi yaklaştırmadı.

Şehit Raif Özgür Parkı’nda geçtiğimiz gün akşam saatlerinde yolda bir kişinin baygın yattığını ve başında da bir köpeğin durduğunu gören insanlar polisi arayıp, ’Pitbull cinsi bir köpek, bir adamı ısırmış’ diye ihbarda bulundu. Olay yerine gönderilen polis ve sağlık ekipleri, yerde yatan kişinin aldığı uyuşturucu sebebiyle fenalaştığını ve köpeğin de sahibinin yanına kimseyi yaklaştırmadığını fark etti. Köpek yüzünden gence tedavi için yaklaşamayan sağlık ekibi, belediyeden yardım istemek zorunda kaldı.

Bir süre sonra kendine gelen 20 yaşlarındaki genç baygın yattığı yerden kalkarak, köpeğiyle birlikte parktan çıktı. Olay yerine gelen Hayvan Yaşam Merkezi görevlileri köpeği uyuşturucu iğneyle uyutarak rehabilitasyon merkezine götürdü. Gencin de hastaneye alınmasının ardından tedavisine başlandı.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

siz nasıl kalkıyorsunuz?:)
siz nasıl kalkıyorsunuz?:) 3871 kişi izledi