Kediyi Merak Öldürür

01.12.2015 15:22

Hayat bazen zor yollardan öğretebiliyor...

Hayat zaten hepimiz için zor ve karmaşık sorularla dolu. Bizler gibi, hayvanların da gün boyu kafalarının içinden binlerce soru cümlesi geçiyor olabilir. Fakat bu minik kedi için “Acaba şu arının tadı nasıldır?” cümlesinin, sorulması gereken en son sorulardan bir tanesi olması gerekiyordu.

Maalesef ki hayat, genel olarak zor yollardan ders vermeyi tercih ediyor. Fotoğrafta gördüğünüz kediciğin de acı bir tecrübenin sonucunda bir daha asla arılara yaklaşmaması gerektiğini, aksi halde şişmiş, kocaman bir burun ve büyük bir acıyla günlerce dolaşabileceğini öğrenmiş olduğunu tahmin ediyoruz.

Şükür ki, dev burunlu bu meraklı kediciğin sağlık durumunda, bu kazadan ötürü oluşmuş herhangi problem bulunmuyor. Kedinin sahibi ise, diğer evcil hayvan sahiplerine önemli bir tavsiyede bulunmak istediğini belirtiyor. Arı sokmasında ilk yapılması gereken şeyin, arının iğnesinin batmış olduğu yerden dikkatlice ve vakit kaybetmeden çıkarılması olduğunu hatırlatan hayvan sever, bunun ardından mutlaka bir veteriner hekime ne yapılması gerektiği konusunda danışılması gerektiğini de ekliyor. Biz de bu sevimli kediciğe geçmiş olsun deyip, en kısa sürede eski burnuna kavuşmasını diliyoruz… 

Kaynak:

https://www.thedodo.com/cat-meets-be-huge-mistake-1485287244.html
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

hepsi birbirinden güzel..
hepsi birbirinden güzel.. 3610 kişi izledi