Küçük Kız Noel İçin İstediği Hediyeyle Herkesi Şaşırttı

06.12.2015 18:36

Yaşıtları tercihlerini oyuncaktan yana kullanırken onun istediği bambaşka bir şey oldu...

Kuzey İrlandalı bir aile kızlarına Noel hediyesi olarak ne istediğini sorduklarında muhtemelen böyle sıra dışı bir cevap alacaklarını bilmiyorlardı. Yaşıtları anne-babalarına yeni bir oyuncak için yalvarırken, Athena Bryson isimli küçük kızın Noel için tek isteği yalnızca kendisine arkadaşlık edecek bir hindiydi.

Büyük bir hayvan sever olan 6 yaşındaki Athena, uzun süre düşünmesinin ardından Noel’de istediği tek şeyin bir hindinin hayatını kurtarmak olduğuna karar verdi. Ailesi kızlarının bu istediğini ilk aşamada garip karşılamış olsa da, sonunda küçük kızın ısrarlarına dayanamayıp ona bir hindi almayı kabul ettiler.

İnternette araştırma yapan Athena’nın annesi, uzun uğraşlar sonucu nihayet kesilmekten kurtarabilecekleri bir hindi bulmayı başardı. Küçük kız sayesinde Noel sofrasında servis edilmekten son anda kurtulan Valerie Lucky isimli hindi ise ailenin yeni üyesi olmaktan oldukça mutlu görünüyor.

Bir çiftlikte yaşayan ve birçok hayvanı olan Athena, diğer beslediği tüm hayvanlara davrandığı gibi Valerie Lucky’ye de sevgi dolu ve şefkatli davranışlarıyla gören herkesin takdirini kazanıyor. Hindisiyle yürüyüşler yapıp, oyunlar oynayan Athena bu Noel’de herkese örnek olması gereken bir davranışta bulunarak, tüm hayvan severlerin yüzünü güldürüyor.

Kaynak:

http://www.belfasttelegraph.co.uk/news/northern-ireland/schoolgirl-athenas-love-of-animals-means-pet-turkey-lucky-will-not-be-carved-for-christmas-34257860.html
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

kedi egitilir mi? :)
kedi egitilir mi? :) 3387 kişi izledi