Dört Ayaklı Dostlarımız Her Daim Yanı Başımızda

30.01.2016 22:12

Yeni başlayan ve bir ömür boyu sürecek güzel dostluklara...

Penny isimli bu sevimli köpeğin ailesi eve yeni doğan bebeklerini getirmeden önce, evdekileri tüylü dostlarının bu konuda nasıl bir tepki vereceği konusunda biraz endişeliydi. Fakat Penny’nin bu kadar sevgi dolu ve korumacı olacağını o zamanlar öngöremeyen aile, sonrasında köpeğin sevecen davranışlarıyla, ne kadar yersiz bir şekilde endişelendiklerini de anlamış oldu.

Penny’nin yeni doğan erkek kardeşini gördüğü anda ona adeta aşık olması bu iki sevimli dostun ebeveynlerini de şaşırtmayı başardı. Sevdiklerinin üzerine titreyen ve sadık bir Shiba Inu cinsi olan Penny’nin yeni kardeşine ilk öğrettiği hayat dersi ise hiç şüphesiz ki ‘sarılmak’ oldu.

Köpeklerin ne kadar sevgi dolu ve korumacı hayvanlar olduklarını çok iyi bilmemize rağmen, çocuklarla kurdukları özel bağ bizleri her seferinde şaşırtmaya devam ediyor. Penny de diğer dostları gibi, küçük erkek kardeşinin yanından bir an olsun ayrılmıyor, biri bebeği kucağına aldığı zaman onları takip ediyor, hatta bebek ağladığında Penny de onunla birlikte inlemeye ve sızlanmaya başlıyor.

Biz de bu türden dostluklara şahit olmaktan duyduğumuz mutluluğu bir kez daha sizlerle paylaşarak, bu sevimli ikiliye bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz…

Kaynak:

https://www.thedodo.com/dog-gets-new-baby-1578369373.html
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

kedi egitilir mi? :)
kedi egitilir mi? :) 3508 kişi izledi