Kadıköy'ün Kedileri Artık Üşümüyor

05.02.2016 20:12

Kadıköy'de düzenlenecek organizasyon sayesinde birçok kedi soğukları atlatabilecek...

Kadıköy Yoğurtçu Parkı'nda gönüllüler tarafından sokak kedilerinin barınması için yapılacak 200 kedi evi, Pazar günü semtin çeşitli yerlerine yerleştirilecek.

Kadıköy'deki hayvan severler Yoğurtçu Parkı'nda buluşmayı ve sokak kedilerinin barınabileceği iki yüz adet kedi evi hazırlamayı planlıyor. Hazırlanan bu evler 7 Şubat Pazar günü civardaki çeşitli yerlere yerleştirilecek.

Kadıköy Belediyesi ve Kedici Dergisi desteğiyle bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Sokak Kedisi Şenliği 7 Şubat Pazar günü 13.00'te Yoğurtçu Parkı'nda gerçekleştirilecek. Tüm hayvan severlerin katılımına açık olan şenlikte kedi evi etkinliğinin yanı sıra çocuklar için hazırlanacak Kedi Resmi Çizim Atölyesi'nde hazırlanan evlere, kedi resimleri yapılacak ve evlerin kediler için olduğunu belirten sloganlar yazılacak.

Kadıköy Belediyesi önceki yıllarda yapılan kedi evlerini Kadıköy'deki çeşitli parklara yerleştirmişti. Biz de siz takipçilerimizin bu güzel organizasyona destek vermenizi gönülden diliyor ve diğer semt sakinlerine de örnek olmasını temenni ediyoruz…
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

hepsi birbirinden güzel..
hepsi birbirinden güzel.. 3667 kişi izledi