İngiltere'de Genç Kızın Karnından Canlı Ahtapot Çıktı

07.02.2016 18:47

Olayın detayları ameliyatın ardından ortaya çıktı...

İngiltere’de yaşayan 14-15 yaşlarındaki bir genç kız, hamilelik belirtileriyle hastaneye başvurdu. Bir süredir baş dönmesi, kusma şikayetleri yaşayan ve karnı da şişmeye başlayan genç kızın annesi ısrarla kızının hamile olmasının mümkün olmadığını, şimdiye kadar kızının hiçbir erkekle hamile kalacak kadar yakınlaşmadığını iddia etmesine rağmen genç kız hastaneye kaldırıldı. Olayın iç yüzü ise hastanede ortaya çıktı…
Ultrasonda kızının gerçekten hamile olmadığını öğrenen anne, doktorların kızın karnında büyük bir tümör olduğunu söylemesinin üzerine bir şok daha yaşadı. Bir süredir karnında kocaman bir tümörle yaşayan genç kız ise apar topar ameliyata alındı. Fakat kendilerine en büyük şoku yaşatacak gerçeği ameliyat sonrasında öğrendiler.

Doktorlar kızın karnında görüp bir tümör zannettikleri şeyin bir ahtapot olduğunu ve dahası ahtapotun kızın karnında canlı halde bulunduğunu söylediler. Olayın detayları ise sonradan ortaya çıktı. Genç kızın başına gelen bu akıl almaz olayın, gittikleri bir okyanus kenarı tatilinde başına gelmiş olduğu anlaşıldı. Genç kız okyanusta yüzdüğü sırada mikroskobik boyutlardaki ahtapot yumurtalarını suyla birlikte farkında olmadan yutmuş, bu yumurtalardan bir tanesi de karnında büyüyerek kızın hamile olduğunun zannedilmesine yol açmıştı. Uzmanlar ise böyle bir olayın milyonda bir olsa da gerçekleşmesinin mümkün olduğu açıklamasında bulundu.

http://blamethe1st.deviantart.com/journal/Nightly-Frights-Woman-Births-To-Octopus-409706711

 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

hepsi birbirinden güzel..
hepsi birbirinden güzel.. 3648 kişi izledi