Köpek Eşinizin Kim Olduğunu Öğrenmek İster Misiniz?

15.02.2016 08:58

Microsoft destekli adrese tıklayarak köpek eşinizin kim olduğunu bulabilirsiniz...

Microsoft artık herkesin bildiği üzere yalnızca bir yazılım şirketi olmanın yanı sıra eğlence dünyası için geliştirmekte olduğu donanımlarla da adından söz ettiriyor. Ünlü şirket bu sefer de kullanıcılarının karşısına bir hayli ilginç bir uygulamayla çıkmaya hazırlanıyor. Microsoft tarafından geliştirilen bu özellik, sizin dünyadaki ‘köpek eşinizi’ buluyor.

1975 senesinde Bill Gates tarafından kurulan yazılım ve bilişim firması Microsoft, gerçekleştirdiği projeler ve yeni işletim sistemlerinin yanında, başarısız olarak sayılabilecek mobil sektör çalışmaları ile gündeme gelmişti. Şirketin Yönetim Kurulu Eski Başkanı Steve Ballmer, geçtiğimiz günlerde bu tutumu eleştirmeye yönelik açıklamalarda bulunmuştu.

Bunun üzerine Microsoft, yeni bir özellik ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlandıklarını duyurdu. Sunulacak bu yeni özellik köpek-insan karşılaştırması uygulamasını içeriyor. Kullanıcılar artık Microsoft destekli adrese tıklayarak, kendi yüz ifadelerini köpek dünyasındaki yüzlerle karşılaştırma fırsatı bulabilecek.

https://www.what-dog.net/

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar