Hindistan'da İki Köpek 'Dünya Evine' Girdi

21.03.2016 10:09

Şagun ve Şaguniya isimli köpekler için düzenlenen düğün törenine 5 bin kişi katıldı...

Hindistan’ın Uttar Pradeş eyaletinde yaklaşık 5000 kişi köpek Şaguniya ve müstakbel eşi Şagun’un Hint geleneklerine uygun şekilde düzenlenen düğünü için bir araya geldi. İnsanlar için hazırlanan düğün törenlerini aratmayan gecede, köpek çiftin mutluluğuna şahitlik edenler doyasıya eğlendi.

Hindistan’da evlilik kutsal bir müessese olarak kabul ediliyor ve bu yalnızca insanlar için geçerli değil… Bu nedenle dünyadaki diğer insanların garipseyeceği bu düğün, Hindistan’da yaşayanlar için çok da ilginç bir olay sayılmaz… Birbirinden sevimli iki köpek Hint geleneklerine uygun düzenlenmiş bir düğünle ve kendilerine şahitlik eden binlerce insanın gözü önünde ‘dünya evine’ giriyor.DJ performansının da eksik tutulmadığı düğünün oldukça kalabalık olduğu ve konukların eğlenceli vakit geçirdiği açıkça görülüyor.

5 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen düğün sonrasında, Şagun isimli damat köpekle, Şaguniya isimli gelin köpeğin gelin arabasına binerek, gözyaşları içindeki insan dostları Jung Bahadur’dan ayrılmaları konuklara da duygusal anlar yaşatıyor. Biz de Şagun ve Şaguniya’ya bundan sonraki hayatlarında mutluluklar diliyoruz…

Kaynak:


http://mashable.com/2016/03/14/dog-wedding-india/#NBjDc.V5uaqs
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

siz nasıl kalkıyorsunuz?:)
siz nasıl kalkıyorsunuz?:) 3963 kişi izledi