Yalnızca Çorap Ve İç Çamaşırı Çalıyor

23.03.2016 23:27

Yeni Zelanda'da yaşayan hırsız kedi, kendi sahibi tarafından yakalandı...

Yeni Zelanda’da akşamları hırsızlık yapmaya çıkarak yalnızca çorap ve erkek iç çamaşırı çalan kedi, sahibi tarafından yakalandı. “Bu iş artık komik bir hal almaya başladı. Dışarıda çorap ve çamaşırlarını arayan birçok insan olmalı.” Diyen kedi sahibi Sarah Nathan’ın Facebook sayfasında paylaştığı fotoğraflar, bir anda sosyal medyada binlerce insan tarafından paylaşılarak, tüm dünyaya yayıldı.

Burma ve Siyam kedilerinin karışımından meydana gelmiş Tonkinese türü bir kedi olan Brigit, iki ayda gibi bir süre zarfı içinde, Hamilton şehrinde bulunan yaşadığı eve 50’den fazla çorap ve 11 çift iç çamaşırı getirdi. Brigit’in insan dostu Nathan BBC haber kanalına kedisinin hırsızlık hikayesini “Yıkanan çamaşırların arasında bazı şeyler bulmaya başladım. Bunlar evde yaşayan kimseye ait eşyalar değildi. Daha sonra birgün Brigit, adeta bir kedi yavrusu taşır gibi, ağında bir çorapla yanımıza geldi. “ sözleriyle anlattı.

Nathan, “Yeni Zelanda’da bizler kedileri eve kapatmayız. Brigit, kuş ya da başka herhangi bir hayvan avlamadığı için biz de buna gerek görmedik. Komşularımız da bu konuda bize anlayışlı davrandı. Fakat yakın bir zaman içinde taşraya taşınıyoruz. O zaman bir daha hırsızlık yapamayacak.” diye ekledi.

Kaynak:

http://www.bbc.com/news/world-asia-35859813
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

komik aile:)
komik aile:) 3848 kişi izledi