Yeşil Sahalarda Bir Kedi

06.04.2016 15:55

Geçtiğimiz gün oynanan Beşiktaş-Kasımpaşaspor maçına sahaya giren kedi damgasını vurdu...

Geçtiğimiz günlerde oynanan Beşiktaş-Kasımpaşa maşında, maçtan çok sahaya giren kedi konuşuldu. Beşiktaş’ın 2-1 mağlup olduğu Kasımpaşa karşılaşması sırasında, 68. dakikada sahaya giren kedi sosyal medyada birbirinden ilginç tartışmalara sebep oldu.

Spor Toto Süper Lig 27. hafta kapanış karşılaşmasında Beşiktaş ile Kasımpaşa arasında oynanan maçta eşine az rastlanan bir olay meydana geldi. Maçın 68. dakikasında Kasımpaşaspor’a ait ceza alanında sevimli ve şaşkın bir kedi belirdi. Mücadelenin kısa sürelide olsa aksamasına sebep olan kedicik, seyirciler tarafından alkışlandı. Daha sonradan sahadan görevliler tarafından uzaklaştırılan kedi, maçın 73. dakikasında yeşil sahalara geri döndü. Maçta görevli hakem Mete Kalkavan, kedinin sahadan çıkartılabilmesi için oyunu ikinci kez durdurmak zorunda kaldı.

Ligde şampiyonluk yarışı devam ederken bir anda sahaya giren kedicik şakayla karışık bazı spekülasyonlara da malzeme oldu. Oynanan maçın ardından ilginç tweetlere konu olan sevimli kedi, televizyonda yayınlanan spor programlarında da konuşuldu.
Sosyal medyada konuyla ilgili atılan tweetlerden bazıları;

@CaglayanOzturk
Ayrıca görevlendirdiği kedi için Aziz Yıldırım’a teşekkür ederiz

@_KomutanLogar

Kedi Oğuzhan’a açacağın ortaya tüküreyim çekil ben atıcam dedi. Helal tırmık reis

@orhunalicikoglu
Kasımpaşa-Beşiktaş maçında sahaya giren kediyi Aziz Yıldırım ayarlamış. Beşiktaş’ın üzerinde oyunlar oynanıyor.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

siz nasıl kalkıyorsunuz?:)
siz nasıl kalkıyorsunuz?:) 3913 kişi izledi