Evsiz Hayvanlar İçin Uçuyor

13.04.2016 16:59

Jeff Benntt isimli pilot, 2008 senesinden bu yana sahipsiz hayvanların güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlıyor...

Emekli bir iş adamı olan Jeff Bennett şimdilerde bir eğlence pilotu olarak yalnızca hayvanlar için uçuyor. 2008 senesinden bu yana kendisini hayvanlara adayan ve tam 5,000 evsiz hayvanın hayatını kurtaran pilot, son derece eğlenceli kişiliğiyle de dikkat çekmeyi başarıyor.

Jeff Bennett yapmış olduğu açıklamada yaklaşık 5,000 evsiz hayvanın daha iyi bir gelecekte yaşamasına adına uçtuğunu belirtiyor. 2008 senesinden bu yana PilotsN Paws gönüllüsü olarak çalışan Bennett, evlere, ormanlara ya da barınaklara hayvanların taşınmasında yardımcı oluyor. Bennett, Pilots N Paws’ın, hayvanların güvenli şekilde yolculuk etmelerini sağlamak adına kurulmuş bir şirket olduğunu söylüyor.

Köpek ve kedilerin yanında şirket, domuzdan piton yılanına, hatta tavşana kadar birçok türde hayvanın güvenli ulaşımını sağlıyor. “Hayvan taşımacılığının en zor tarafı ötenazi için almaya gittiğimiz hayvanlar… Bu sebeple ben inisiyatif kullanarak bu tür durumlarda çalışmamayı tercih ediyorum.” diyen Jeff Bennett, aslında ne kadar zor bir iş yapmakta olduklarını anlatıyor.

Kaynak:

https://www.thedodo.com/man-has-flown-5000-homeless-animals-1707714634.html

 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

siz nasıl kalkıyorsunuz?:)
siz nasıl kalkıyorsunuz?:) 3752 kişi izledi