Anne Fil Yavrusunu Köpeklerden Kurtardı

18.04.2016 19:48

Görüntüler, Kruger Ulusal Parkı ziyaretçileri tarafından kaydedildi...

Güney Afrika’da bulunan Kruger Ulusal Parkında bir fil yavrusu parktaki köpeklerin saldırısına uğradı. O sırada parkta gezintide olan Marc de Chalain, anne filin köpekleri kovuşunun görüntülerini kamerasıyla kaydetti.

Güney Afrika’da 55 yaşında bir muhasebeci olan Marc de Chalain, Kruger Ulusal Parkında hafta sonu gezintisine çıktığı sırada daha önce karşılaşmadığı ilginç bir manzaraya denk geldi. Daha önceleri de doğal parkta birçok hayvanlar arası etkileşime şahitlik ettiğini belirten 55 yaşındaki muhasebeci, ilk defa böyle bir görüntüyle karşılaştığını anlattı.

Marc de Chalain tarafından kaydedilen görüntülerde doğal yaşam parkında bulunan aç köpek sürüsünün saldırısına uğrayan fil yavrusunun imdadına annesi yetişiyor. Kuyruğunu ve kulaklarını kaldıran anne fil, yavrusunu arkasında gizleyerek ve bazı sesler çıkartarak köpek sürüsünün uzaklaşmasını sağlıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=oyDU9F91RCU

Kaynak:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3535455/They-ve-bitten-chew-Moment-mother-elephant-rampages-pack-hunting-dogs-began-eyeing-calf-meal-Kruger-National-Park-South-Africa.html
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

komik aile:)
komik aile:) 3726 kişi izledi