Köpek Festivalinde Cesur Bir Kedi

27.04.2016 12:41

Herkes ortalığın karışmasını beklerken, o tüm köpeklerle tek tek arkadaş oldu...

Kedilerle köpeklerin anlaşamadıkları koca bir yalan! Köpek festivaline sahibiyle birlikte katılan Bengal Kedisi Boomer isimli kedicik de bu yalanı ortaya çıkarmaya karar verdi ve köpek festivalindeki tüm köpeklerle tek tek arkadaş olarak gören herkesi şaşırttı.

Boomer dışarıdan bakıldığında sıradan bir Bengal kedisine benzeyebilir fakat kendisine has ilginç bir özelliği onu diğer tüm kedilerden ayırmaya yetiyor. Boomer köpekleri, koşarak kaçması gereken düşmanlar olarak değil, tam aksine dost olup oyun oynayacak kendisi gibi tüy yumakları olarak görüyor. Boomer’ın görüntülerini içeren videonun viral olduğu yönündeki söylentilere rağmen, görüntüler Youtube’da izlenme rekorları kırarak birçok insanın ilgisi çekti. The Telegraph gazetesi ise Boomer’ın haberini yayınlayarak görüntüleri okuyucularıyla paylaştı.

The Telegraph gazetesinde yayınlanan habere göre Boomer’ın insan dostu Robert, kedisini alarak bir köpek festivalinin yolunu tuttuğunda, kedisinin orada tüm köpeklerle dost olacağını daha baştan biliyordu. Ancak çevredeki insanlar pek onunla aynı fikirde değildi. Etrafta çılgınlarca eğlenen bir dolu köpeğin arasına bir kedinin katıldığını gören herkes, ortalığın savaş alanına dönmesini beklerken Boomer herkesi şaşırttı ve köpeklerin hepsiyle arkadaş oldu. Bir aslanın cesaretine sahip olan Boomer, görüntülerinin insan dostu tarafından paylaşılmasının ardından internet fenomenleri arasına girerek tüm hayvan severlerin ilgisini çekmeyi başardı.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

Tembel kedi su içiyor
Tembel kedi su içiyor 3673 kişi izledi