Dolabında Bulduğu Dev Arıyı Takipçileriyle Paylaştı

29.04.2016 21:11

Herkes genç kadının cesaretine hayran kaldı...

Kıyafetlerinizin arasında devasa bir eşek arısı bulsanız siz ne yapardınız? Koşarak kaçar mıydınız, çığlık mı atardınız yoksa fotoğrafını çekip internette paylaşarak “Ne yapmalıyım?” diye mi sorardınız?

Mirror’ın internet sitesinde yayınlanan habere göre Japonya’da, gardırobunda kıyafet ararken kocaman bir eşek arısına rastlayan bir kadın bu seçeneklerden sonuncusunu yapmayı tercih etti ve arının fotoğrafını paylaşarak takipçilerine “Bu arıyı ne yapmalıyım?” diye sordu.

Japonya’da maalesef her sene yaklaşık 50 kişi dev eşek arılarının saldırıları yüzünden hayatını kaybediyor. Geçen senelerde aynı sorun yaşanan Çin’de de, eşek arılarının saldırılarına neyin sebep olduğu araştırılmış ve bir sonuç elde edilememişti. Dev eşek arılarının soktuğu yerlerde kurşun yarasına benzer siyah ve derin yarıkların oluşması da dikkat çeken bir diğer ayrıntı. Dev eşek arıları tarafından sokulan bir kişi, arıların kendisini tam 200 metre kovaladığını ve ardından soktuğunu dile getirmişti.

Hal böyle olunca, genç kadının cesaretini takdir eden takipçileri kadını olayla ilgili soru ve yorum yağmuruna tuttu. Birçok insan tarafından paylaşılan ileti bir anda Twitter gündemine oturdu.

Kaynak:

http://www.mirror.co.uk/news/world-news/woman-finds-terrifying-giant-hornet-7801232

 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

hepsi birbirinden güzel..
hepsi birbirinden güzel.. 3866 kişi izledi