Ölüm Döşeğinde Son İsteği Atını Görmek Oldu

03.05.2016 15:30

Kanser hastası yaşlı adamın tek isteği eski dostuna veda edebilmekti...

Fotoğrafta atıyla birlikte kameraya poz veren yakışıklı beyefendinin ismi Frank… 88 yaşında olan bu yaşlı adam İngiltere, Cardinham’de tam 73 senedir at yetiştiriciliğiyle uğraşıyordu. Ancak ilerleyen yaşında kanser hastalığına yakalanan ve hastalığı ölümcül safhaya kadar ilerleyen Frank, 15 yaşında bir çocuk olduğu günlerden beri yaşamında ilk kez çok sevdiği dostları atlardan uzak kalmak zorunda kalmıştı.

Kanseri son safhada olan ve artık bu dünyada sayılı saatlerinin kaldığı anlaşılan Frank’in son isteği, çok sevdiği dostu atının yanına giderek, onunla az da olsa zaman geçirmek oldu. Fakat hastalığı çok ilerlemiş olduğu için hastaneden ayrılması mümkün değildi ve hemşireleri ertesi sabah ona kalpleri eritecek bir sürpriz yaparak atını hastaneye kadar getirdi.

Yaşamının son dakikalarından olduğunu bilse de atını gördüğü andaki mutluluk Frank’in gözlerinden okunuyordu. Frank, çok sevdiği dostuyla biraz zaman geçirmesinden üç gün sonra hayata gözlerini yumdu. Huzur içinde uyu Frank… Ne diyelim; O güzel insanlar, o güzel atlara binip gittiler…

Kaynak:

http://www.today.com/pets/dying-mans-wish-say-goodbye-his-beloved-horse-granted-hospital-t52686

 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

Tembel kedi su içiyor
Tembel kedi su içiyor 3731 kişi izledi