Meşhur Köpek Beast İle Tanışın!

06.05.2016 09:56

Mark Zuckerberg'in köpeği Beast'in, Facebook sayfasında 2 milyonun üzerinde takipçisi bulunuyor...

Facebook’un kurucusu ve aynı zamanda da CEO’su olan Mark Zuckerberg’in çok sevgili köpeği Beast, aslında sosyal medyada oldukça popüler bir köpek. Hatta babası Zuckerberg, Facebook bulunan hayvan sayfalarının kontrolünü kendisine verdiğinden beri Beast kelimenin tam anlamıyla bir 'Star'…

Mark Zuckerberg ve karısı Priscilla Chan’ın köpekleri Beast, kendisine ait Facebook sayfasında başından geçen maceralaı takipçileriyle uzun süredir paylaşmaya devam ediyor. en az bir Hollywood starı kadar ünlü olan Beast’in kendisine ait Facebook sayfasında tam 2 milyon 300 bin takipçisi bulunuyor. 2011 doğumlu olan Puli türü Beast, Zuckerberg ailesinin de en büyük eğlencelerinden bir tanesi.

Yemek yemeyi, sevilmeyi ve kucaklaşmayı çok seven Beast kıvır kvır ve bembeyaz tüyleriyle de dikkat çekiyor. Yavruyken Zuckerberg’in sahiplendiği sevimli köpek büyümüş ve büyüdükçe de tüyleri kontrol edilemez bir hale gelmiş. Onun bu kabarık hali ailenin oldukça hoşuna gitmiş olacak ki, Beast’in tüylerini kestirmeyi hiç düşünmemişler. Beast’in fotoğrafları ise günde ortalama 400 bin paylaşım ve binlerce beğeni alıyor. Facebook’un bu ünlü ismi takipçilerine, ”Merhaba, İsmim Puli. Palo Alto’da babam Mark ve annem Cilla ile mükemmel bir evde, harika bir hayat yaşıyorum. Beni takip edin.” diye sesleniyor.

https://www.facebook.com/beast.the.dog/#
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

kedi kopek huyları:)
kedi kopek huyları:) 3645 kişi izledi