Minik Köpek Asterix Babasının Kollarında Kendinden Emin Görünüyor

22.05.2016 09:54

Sevilen dizide 'Dağ' karakterini canlandıran Júlíus Björnsson ve minik köpeği Asterix görenleri gülümsetiyor...

Sizi dünyanın en güçlü adamlarından İzlandalı Júlíus Björnsson ile tanıştıralım. Kendisi koca dünyanın her bölümünü heyecanla izlediği, kitaplarını silip süpürdüğü ‘Game of Thrones’ adlı dizinin ‘Mountain’ (Dağ) isimli karakteri... Júlíus kocaman bir adam olmasına rağmen belki de dünyanın en minnoş kalplerinden bir tanesini taşıyor. Bu kocaman cüsseli, dünyanın en büyük adamlarından biri olan kişinin minicik, dünyanın en küçük köpek türlerinden bir dostu var.

2,06 cm uzunluğunda ve 190 kilo ağırlığındaki ‘Dağ’ aslında profesyonel bir vücut geliştiricisi ve katıldığı yarışmalardan kazandığı unvanlara bakılırsa da dünyanın en güçlü adamı… Fakat tüm bu özelliklerinin yanında ne kadar sert görünürse görünsün o, minik köpeği Asterix’in minnoş kalpli babası.

Nam-ı diğer ‘Dağ’ yüzlerce kiloluk ağırlıklarda oynadıktan sonra eve döndüğünde Pomerian türü 10 gramlık minik köpeğiyle vakit geçirmeye bayılıyor. Hatta bazen açık havada birlikte spor bile yapıyorlar. Bol bol selfie çekmeyi de asla ihmal etmiyorlar. Júlíus minik köpeğine ‘Aslan’ diye hitap ediyor. Ama yine de siz siz olun bu abinin minnoş kalbine güvenip yanlarında sakın köpeğinin lakabına gülmeyin…

https://www.instagram.com/asterix_astrikur/
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar