23 Senedir Bir Ayıyla Yaşıyorlar

02.06.2016 16:47

Rus çift 23 senedir evlerinde besledikleri ayının, düşünülenin aksine çok insancıl ve sevecen olduğunu söylüyor...

Rusya’daki Svetlana ve Yuriy Panteleenko çifti, ‘Stephan’ ismini verdikleri bir ayıyla 23 senedir birlikte yaşıyor. Daily Mail’de yayınlanan haberin ayrıntılarına göre, 2,1 metre uzunluğunda olan ‘Stephan’ isimli ayıcık çiftin evinde yaşamını sürdürüyor, onlarla birlikte aynı kanepede oturup televizyon keyfi yapıyor.

Hayvan sever çift, kimi zaman bahçe sulama gibi ev işlerinde kendilerine yardım ettiğini belirttikleri Stephan’ın karnını doyurmak için onu günde yaklaşık 25 kilo taze balık, yumurta ve sebzeyle besliyorlar. Panteleenko çifti ayı dostlarının oldukça insancıl ve sosyal olduğunu da ekliyor. Öyle ki Stephan birlikte yaşadığı dostlarına sarılarak onlara sevgi gösterisinde bulunuyormuş.

Svetlana.”Stephan’ın yapmaktan en çok keyif aldığı şeylerden biri de bize sarılarak televizyon seyretmek.” diyor. Stephan, futbol maçlarını izlemekten de büyük keyif alıyormuş. Çift, henüz daha bir yavruyken annesini kaybeden Stephan’ı avcılar ormanlık alanda bir başına bulduğunda çok bir durumda olduğunu anlatıyor. Zannedilenin aksine Stephan’ın hiç de sinirli bir hayvan olmadığını belirten çift, ayılarının kendilerini şimdiye kadar hiç ısırmaya kalkmadığını söylüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=_8mZGLRY2L0
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

tanrı hata yapmaz!!!
tanrı hata yapmaz!!! 3695 kişi izledi