Taylor Swift'in En Az Kendisi Kadar Ünlü Kedileri

07.06.2016 15:05

Dr. Meredith Grey ve Dedektif Olivia Benson gösterişli hayatlarının keyfini çıkarmaya devam ediyor...

Amerikalı şarkıcı Taylor Swift tutkulu bir kedi-kadın ve altın kalpli bir hayvan sever. Hayranları, kendisine ait Instagram hesabından sık sık paylaştığı fotoğraflardan hayvanlara karşı olan sevgisine şahitlik ediyor. Kedilerinin onun hayatında özel bir yeri var; evini paylaştığı birbirinden sevimli kedileri Dr. Meredith Grey ve Dedektif Olivia Benson, Taylor’ın en yakın dostları. Kedileri olmadan seyahat etmeyen ünlü sanatçı tüm yolculuklarında minik dostlarını bir an olsun yanından ayırmıyor.

Gösterişli ve lüks hayatını minik kedileriyle paylaşan Taylor Swift, dostlarıyla olan fotoğraflarını kimi zaman lüks tatillerinden, kimi zaman özel jetinden hayranlarıyla paylaşıyor. 1986 isimli albümünde yer alan ‘Blank Space’ şarkısı için çektikleri video klipte kedisi Olivia’yı da oynatan ünlü sanatçı, annesinin hediye ettiği,üzerinde ‘Dedektif Olivia Benson’ yazan çanta ile kedisini gezdirmeye de çok düşkün.

Bu durumdan oldukça mutlu gözüken Dedektif Olivia Benson ve Dr. Meredith Grey ise şanlı hayatlarının keyfini sonuna kadar çıkarmayı başarıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=iZ8ZWWGUZBM

 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

hepsi birbirinden güzel..
hepsi birbirinden güzel.. 3736 kişi izledi