Minik Pitbull Kurtarıcısını Unutmadı

10.06.2016 16:10

Mojo, şimdilerde yeni hayatının keyfini çıkarıyor...

Bu sevimli Pitbull’un adı Mojo. İyi kalpli hayvan severler tarafından bulunduğu sırada henüz 3 aylıktı ve yaşamak için belki de yalnızca saatleri kalmıştı. İleri derecedeki uyuz hastalığıyla savaşan Mojo’nun kurtarıcısı Joey Wagner isimli altın kalpli adam asla pes etmedi ve minik dostunun pes etmesine de asla izin vermedi.

Wagner ilk önce Mojo’yu kendi evine almak istedi fakat hastalığı aşırı derecede ilerlemiş olduğu için Mojo’nun bir süre daha veteriner kliniğinde özel tedavi altında tutulması gerekiyordu. Wagner, dostu Mojo’nun tedavisi tamamlandığında tekrar veteriner kliniğine geldi ve ikilinin birbirlerine yeniden kavuşma anı etrafta onları izleyen tüm insanların gözlerinin yaşarmasına sebep oldu. Hayatı son anda bir meleğin ona uzattığı elle kurtulan minik Mojo, artık geri kalan ömrünü minnettar olduğu kurtarıcısıyla geçirecekti.

Geçen iki senenin ardından Mojo artık sağlığına kavuştu ve dünyalar yakışıklısı bir köpek haline geldi. Ne yazık ki uyuz sebebiyle dökülen tüylerinin hepsi yeniden çıkmadı fakat bu durum ailesiyle geçirdiği mutlu günleri de hiç etkilemedi. Mojo bugün çok sağlıklı ve hayatını kurtaran meleğiyle birlikte çok huzurlu bir hayat sürdürüyor. İşte Mojo ve Joey’nin veteriner kliniğindeki kavuşma anları…

https://www.youtube.com/watch?v=aBCUJz6Zqy4
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

kedi kopek huyları:)
kedi kopek huyları:) 3833 kişi izledi