Seri Katilin Evinde Kayıp Kedinin Tasması Bulundu

15.06.2016 15:58

Atalay Filiz'in komşuları, zanlının beslediği kedilerin bir gecede kaybolduğunu anlattı...

Geçtiğimiz günlerde yakalanan seri katil zanlısı Atalay Filiz’in evinde rastlanan kedi tasması, ilginç bir detayı gözler önüne serdi.

Seri katil zanlısı Atalay Filiz polisin uzun uğraşları ve takibi sonucunda geçtiğimiz günlerde yakalandı. İşlediği cinayetlerin ardında bir kamera görüntüsünden başka iz bırakmayan Atalay Filiz ile ilgili olarak, her geçen gün daha çarpıcı detaylar gün yüzüne çıkıyor. Atalay Filiz’in İstanbul, Tuzla’da bulunan evinde rastlanan bir kedi tasması zanlının profili ile ilgili yeni ayrıntıları da ortaya çıkarıyor. Televizyonda zanlının odasının gösterildiği sırada yayına bağlanan bir genç kızın “O benim kedimin tasması. Ben Atalay’ın öldürdüğü Fatma Kayıkçı isimli kadının komşusuyum. Kedim bir anda ortadan kaybolmuştu. Demek ki Atalay benim kedimi de yok etmiş.” sözleri, zanlının kurbanlarının yalnızca insanlar olmadığı gerçeğini de gün yüzüne serdi.

Atalay Filiz’in Tuzla’daki çay bahçesinden iş arkadaşları ve yaşadığı apartmandaki komşuları zanlının yaklaşık 10-12 kediye baktığını ancak bir gecede hepsinin yok olduğunu belirtti.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar