Garfield Antalya'da Sevenleriyle Buluşuyor

22.07.2016 11:29

Garfield ve arkadaşlarının sergilediği müzikal, 24 Temmuz akşamı EXPO 2016 Antalya Küçük Amfi Tiyatro'da izlenebilecek...

Antalya’da düzenlenen EXPO 2016’da Tembel Kedi Garfield müzikal şovu ziyaretçilere keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor.

EXPO 2016 Antalya Ajansı tarafından yapılan yazılı bir açıklamaya göre dünyanın en tembel ve en tanınmış kedisi olarak popülaritesini her geçen gün biraz daha artıran sevimli Garfield, canlı olarak sahne aldığı yepyeni bir müzikal şovla EXPO 2016 Antalya Küçük Amfi Tiyatro’da sevenleriyle buluşuyor. Özel kostümler, danslar ve zengin oyuncu kadrosuyla Garfield ve yakın dostu Odie, izleyenleri sihirli bir masal kitabında eğlenceli bir yolculuğa çıkarıyor.

Hikayede kahramanımız Garfield, insan dostu Jon’un sevgilisi Liz’e gösterdiği ilgiden bir hayli mutsuzdur. Dostu tarafından ihmal edildiğini düşünen Garfield ve arkadaşı Odie, kendilerini birden bir sihirli bir masal kitabının içerisinde bulurlar. Garfield ve arkadaşlarının Çizmeli Kedi masalının bir kahramanı olduğu bu müzikal, 24 Temmuz akşamı saat 19.00’da Küçük Amfi Tiyatro’da sahnelenecek.
 

CoolPetZ TV'de Öne Çıkanlar

cok egleniyorlar:))
cok egleniyorlar:)) 3871 kişi izledi